Vicke Lindstand vas

Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas
Vicke Lindstand vas

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, kvinna med spegel, Kosta, graverad dekor, signerad Kosta LG 180, höjd ca 21 cm

Smärre repor

520993

2018-02-17