Hans Lindberg oljemålning

Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning
Hans Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS LINDBERG (1928), "Det Finns En Gyllne Dröm", signerad Hans Lindberg, olja på duk, 61x50 cm

520998

2018-02-17