Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NESTO, stolar, 5 st, björk, sk Windsormodell, stämpelmärkning och etikettmärkning, sitthöjd ca 47 cm
Brukslitage, smärre ytskador, tejprester
521001
2018-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här