Stolar Nesto

Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

NESTO, stolar, 5 st, björk, sk Windsormodell, stämpelmärkning och etikettmärkning, sitthöjd ca 47 cm

Brukslitage, smärre ytskador, tejprester

521001

2018-02-17