Cartier Santos VLC herrarmbandsur
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARTIER, armbandsur, Santos VLC, guld/stål, ca 1984, quartz, safirglas, boettnr. 8191213895, cal 81, integrerad originallänk, viklås, diameter 32,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
521012
2018-02-20