Cartier Santos VLC herrarmbandsur

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARTIER, armbandsur, Santos VLC, guld/stål, ca 1984, quartz, safirglas, boettnr. 8191213895, cal 81, integrerad originallänk, viklås, diameter 32,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

521012

2018-02-20