Hans Gothlin

Hans Gothlin
Hans Gothlin
Hans Gothlin
Hans Gothlin
Hans Gothlin
Hans Gothlin
Hans Gothlin
Hans Gothlin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS GOTHLIN (född 1949): (4), Färgplan, signerade och daterade 2002, numrerade 2/10, serigrafier, bildmått ca 14,5x11 cm vardera

Oramade

521019

2018-02-19