Takarmaur

Takarmaur
Takarmaur
Takarmaur
Takarmaur
Takarmaur
Takarmaur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, tiffanystil, polykromt glas, diameter ca 37 cm, höjd ca 26 cm

Smärre repor, bruksslitage

521022

2018-02-17