Skrivbord nyrenässans
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD med uppsats, tvålådigt, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerat i valnöt och rot, svartmålade detaljer, höjd ca 104,5, 97x59,5 cm, nyckel finns
Färgbortfall, lös knopp medföljer, en saknas
521024
2018-02-17