Man Ray färgetsning

Man Ray färgetsning
Man Ray färgetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAN RAY (USA 1890-1976),: "La Poire d´Erik Satie", färgetsning, signerad Man Ray 937125, 29,5 x 23 cm

521027

2018-02-19