Rolf Swedberg färglitografi

Rolf Swedberg färglitografi
Rolf Swedberg färglitografi
Rolf Swedberg färglitografi
Rolf Swedberg färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF SWEDBERG (1927-2008): Figurer vid bardisk, signerad R.Swedberg H.C, 59x80 cm

521031

2018-02-19