Felix Hoffmann oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
FELIX HOFFMANN (1900-talets början): Landskap med kvarn vid fors, signerad Felix Hoffmann och daterad 1923, olja på duk, 52x60 cm
Kuntoraportti
Ram med avslag
521033
Päivämäärä:
2018-02-21