Felix Hoffmann oljemålning

Felix Hoffmann oljemålning
Felix Hoffmann oljemålning
Felix Hoffmann oljemålning
Felix Hoffmann oljemålning
Felix Hoffmann oljemålning
Felix Hoffmann oljemålning
Felix Hoffmann oljemålning
Felix Hoffmann oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FELIX HOFFMANN (1900-talets början): Landskap med kvarn vid fors, signerad Felix Hoffmann och daterad 1923, olja på duk, 52x60 cm

Kuntoraportti

Ram med avslag

521033

Päivämäärä:

2018-02-21