Viola Gråsten draperi

Viola Gråsten draperi
Viola Gråsten draperi
Viola Gråsten draperi
Viola Gråsten draperi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIOLA GRÅSTEN, draperi, för NK textil, 1950-tal, fållad, 198x115 cm

Bruks- och åldersslitage, mindre hål.

521083

2018-02-19