Kai Kristiansen
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, matgrupp, 5 dlr, Danmark, teak, bestående av: matbord med 2 iläggsskiva, för Jörg Stole, höjd 73, diameter 120, 2 iläggsskivor med sarg 50 cm vardera
Torkad stopning, slitage, repor
521112
2018-02-19