Kai Kristiansen

Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen
Kai Kristiansen

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, matgrupp, 5 dlr, Danmark, teak, bestående av: matbord med 2 iläggsskiva, för Jörg Stole, höjd 73, diameter 120, 2 iläggsskivor med sarg 50 cm vardera

Torkad stopning, slitage, repor

521112

2018-02-19