Miranda Havlova taklampa i plast

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MIRANDA HAVLOVA, "Rhytmic", takarmatur, 1900-talets andra hälft, Österrike, Vest Leuchten, plast, etikettmärkt höjd ca 48, diameter ca 46 cm

Bruksslitage

521163

2018-02-20