il Correggio, hans art, 1800-tal, Madonna

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IL CORREGGIO, hans art (1800-tal): Madonna med barnet, olja på pannå, upptill rund 33,5x25 cm

Old Master-special

retuscher

521169

2018-03-01