Carl Fredrik Kiörboe oljemålning

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

KARL FREDRIK KIÖRBOE (1799-1876): Tre stövare, signerad Kiörboe, olja på duk, 60,5 x 74 cm

521175

2018-03-12