Soffbord 1970-tal
2018-02-20
521187
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1970-tal, med infälld glasskiva, förkromade stålrörsben, höjd 34,5, 80x140 cm
Slitage och repor