Skänk Malmsten

Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten
Skänk Malmsten

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, skänk, Bodafors, 1900-talets andra hälft, vitmålad, tre lådor i sargen, etikettmärkt, höjd ca 109, 93x41 cm

Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

521197

2018-02-20