Bordslampa enl uppgift NK

Bordslampa enl uppgift NK
Bordslampa enl uppgift NK
Bordslampa enl uppgift NK
Bordslampa enl uppgift NK
Bordslampa enl uppgift NK
Bordslampa enl uppgift NK
Bordslampa enl uppgift NK
Bordslampa enl uppgift NK

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, svart sten, i form av springare, total höjd ca, 66 cm

Smärre nagg

521202

2018-02-20