Klubbat för:
5 000 SEK
1 000 SEK
BORDSLAMPA, 1970-tal, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, svart sten, i form av springare, total höjd ca, 66 cm
Smärre nagg
521202
2018-02-20