Astri Bergman Taube mapp

Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp
Astri Bergman Taube mapp

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mapp (5+1 st): "I Roslagens famn", signerade Astri Bergman Taube, 43/360, originallitografier, bladstorlek på 5 st ca 40x57 resp. 21x30 cm, en ramad

521206

2018-02-20