Nordiska Kompaniet matgrupp

Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp
Nordiska Kompaniet matgrupp

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, matgrupp, engelsk stil, 1900-talets första hälft, bestående av ovalt bord med i iläggskiva samt 4 stolar, betsad mahogny/-fanér, brickmärkta, bordet, höjd 78, 139 x 194 cm, stolarnas sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare, ej ursprunglig iläggsskiva

521210

2018-02-20