Bricka Percy

Bricka Percy
Bricka Percy
Bricka Percy
Bricka Percy
Bricka Percy
Bricka Percy

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARTUR PERCY, "Tre blommor", bricka, Gefle, 1900-talets första hälft, undertill märkt Gefle SSF (Svenska Slöjdföreningen), längd ca 52 cm

Krackeleringar

521211

2018-02-20