Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur, signerad John Lundqvist, gips, sockel i betsat trä, total höjd ca 37 cm
Spricka, nagg
521220
2018-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här