John Lundqvist gips

John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur, signerad John Lundqvist, gips, sockel i betsat trä, total höjd ca 37 cm

Spricka, nagg

521220

2018-02-20