Matservis Rörstrand

Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand
Matservis Rörstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, "Sylvia", matservis, 25 dlr, porslin, 1900-talets andra hälft, bestående av: 6 djupa tallrikar, 6 mattallrikar, 6 assietter, 3 skålar, 3 uppläggningsfat, kanna

Ett uppläggningsfat med kantlagning.

521221

2018-02-20