Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ med fotpall, Alf Svensson, "Form 7", Dux, skinn, med snurrfunktion
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, repor, mindre fläckar
521229
2018-02-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner