Fåtölj med fotpall Alf Svensson

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJ med fotpall, Alf Svensson, "Form 7", Dux, skinn, med snurrfunktion

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, repor, mindre fläckar

521229

2018-02-25