Bordslampor enl uppgift Mulberry

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, enl uppgift inköpta på Mulberry, betsat och svärtat trä, spiralvrida, total höjd ca 56 cm

Smärre ytskador

521232

2018-02-20