Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE ALMGREN (född 1914): Motiv från Järsö Roslagen, signerad och daterad 1954 Järsö Roslagen, olja på pannå, ca 39x69 cm
521234
2018-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här