Tillbaka till katalog

Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål

Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål

Klubbat för:

4 000 SEK

Estimate

5 000 SEK

Description

TORUN BÜLOW-HÜBE, armbandsur, stål, för Georg Jensen, 19/2000-tal, quartz, safirglas, refnr. 327, boettnr. 82028, integrerat armband (M), diameter 33,2 mm, originaletui

Condition

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

521252

Date:

2018-02-24