Tillbaka till katalog
Torun Bülow-Hübe armbandsur i stål
Klubbat för:
4 000 SEK
Estimate
5 000 SEK
Description
TORUN BÜLOW-HÜBE, armbandsur, stål, för Georg Jensen, 19/2000-tal, quartz, safirglas, refnr. 327, boettnr. 82028, integrerat armband (M), diameter 33,2 mm, originaletui
Condition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
521252
Date:
2018-02-24