Johan Scott olja

Johan Scott olja
Johan Scott olja
Johan Scott olja
Johan Scott olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad a tergo Johan Scott 1990, olja på duk, ca 60x62 cm

521279

2018-02-20