Oljemålning 1 par
2018-02-20
521285
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONTSTNÄR (17/1800-tal): 1 par Sydlänskt landskap, olja på duk, ca 27x35 cm vardera
Omfattande krackeleringar