Oljemålning 1 par

Oljemålning 1 par
Oljemålning 1 par
Oljemålning 1 par
Oljemålning 1 par

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONTSTNÄR (17/1800-tal): 1 par Sydlänskt landskap, olja på duk, ca 27x35 cm vardera

Omfattande krackeleringar

521285

2018-02-20