Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Hamnmotiv, signnerad D. Morett, olja på duk, ca 31x63 cm
Kuntoraportti
Krackelerad
521287
Päivämäärä:
2018-02-20