Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

25 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad Percy, olja på duk, 73x60 cm

Ram med avslag

521312

2018-02-20