Soffbord Primus design Peter Draenert

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER DRAENERT, soffbord, "Primus", nr 1082, Draenert Studio, Tyskland, 1960/70-tal, skiva av natursten (oljeskiffer), medar av mattförkromat stål, höjd ca 42 cm, 109x109 cm

Repor, skiva med färgskiftningar

521332

2018-02-22