Soffbord Primus design Peter Draenert
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER DRAENERT, soffbord, "Primus", nr 1082, Draenert Studio, Tyskland, 1960/70-tal, skiva av natursten (oljeskiffer), medar av mattförkromat stål, höjd ca 42 cm, 109x109 cm
Repor, skiva med färgskiftningar
521332
2018-02-22