Golvlampa 1920-tal

Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal
Golvlampa 1920-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1920-tal, med tre ljuspunkter, smide, dekor av flicka med hind, höjd inkl skärm ca 142 cm

Lagning

521338

2018-02-20