Tyra Kleen

Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TYRA KLEEN, Tempeldanser och musikinstrument på Bali, Nordisk Rotogravyr, 1931, 24 sidor, samt 53 monterade färgplanscher, Bengtssons litografiska, Malmö, 1931. Tryckt i 300 numrerade exemplar varav detta är numrerat 47/300, i pappmapp med knytband, ca 36 x 25,5 cm

Smärre rynkor i mappen

521349

2018-02-20