Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LENNART SAND (född 1946): Vintermotiv, signerad och daterad L. Sand -87, olja på duk, ca 70x100 cm

521353

2018-02-20