Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGELAMPETT, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, förgylld dekor, delat glas, ljusarm i mässing, ca 75x33 cm
Äldre ljusar, glappar i fästet
521354
2018-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här