Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELAMPETT, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, förgylld dekor, delat glas, ljusarm i mässing, ca 75x33 cm

Äldre ljusar, glappar i fästet

521354

2018-02-20