Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

ANDERS ZORN (1860-1920): "Ida", signerad Zorn, utförd 1905, ca 24x16 cm

LITTERATUR: H&H 203

Zustandsbeschreibung

Gulnat blad

521359

2018-02-20