Virtanen oljemålning
2018-02-20
521373
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
J. VIRTANEN (1900-tal), Landskap, signerad och daterad J Virtanen 1924, olja på duk, ca 75x100 cm