Virtanen oljemålning

Virtanen oljemålning
Virtanen oljemålning
Virtanen oljemålning
Virtanen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

J. VIRTANEN (1900-tal), Landskap, signerad och daterad J Virtanen 1924, olja på duk, ca 75x100 cm

521373

2018-02-20