Yoshiharu Kimura träsnitt

Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt
Yoshiharu Kimura träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YOSHIHARU KIMURA (född 1934): Komposition med fågel, signerad och daterad Yoshiharu Kimura 1964, numrerad 15/50, färgträsnitt, 39x62 cm

521382

2018-02-20