Hans Viksten teckning

Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning
Hans Viksten teckning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VIKSTEN (1926-1987): Frukt, signerad och daterad Viksten 38 F(Fågelbro), kolteckning, bladmått ca 64x49 cm

521383

2018-02-20