Soffa design Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD-NIELSEN, Modell FD451, för France & Daverkosen, dagbädd / soffa, stomme i teak samt flätad rotting, sannolikt omklädd, 1900-talets mitt, längd 200 cm, djup 74 cm

Smärre bruksslitage

521390

2018-02-25