Matgrupp i teak
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 1960-tal, troligtvis Niels Otto Möller, bord samt 4 stolar, bordet fanerat i teak, stolar i massiv teak med skinnsits, bordets höjd diameter 110 cm, 1 iläggsskiva 53 cm, stolarnas höjd ca 81 cm, sitthöjd ca 45 cm
Repor och skråmor i bordet, fläckar i stolarnas sitsar
521413
2018-02-20