Matgrupp i teak

Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak
Matgrupp i teak

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 1960-tal, troligtvis Niels Otto Möller, bord samt 4 stolar, bordet fanerat i teak, stolar i massiv teak med skinnsits, bordets höjd diameter 110 cm, 1 iläggsskiva 53 cm, stolarnas höjd ca 81 cm, sitthöjd ca 45 cm

Repor och skråmor i bordet, fläckar i stolarnas sitsar

521413

2018-02-20