Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Miró Escultor", 1974, signerad och numrerad Miró 36/100, ca 33,5x50,5 cm

LITTERATUR
Cramer 192, Mourlot 935

Gulnader

521418

2018-02-20